Posti- ja laskutusosoite:
Tarton Suomalaiset Lääketieteen Opiskelijat (TaSLO Ry)
PK 58
51002 Tartu
ESTONIA

E-laskutustiedot

E-laskuosoite: 003721827031
Välittäjä: OKOYFIHH

Tilinumero: FI59 5542 2320 2345 29

Y-tunnus: 2182703-1

Toimiston käyntiosoite:
Pepleri 32
51010 Tartu
ESTONIA

 

Mainonta- ja yhteistyöasioissa voit ottaa yhteyttä kehen tahansa hallituslaiseen!

 

Hallituksen sähköpostiosoitteet

Puheenjohtaja: puheenjohtaja@taslo.fi

Varapuheenjohtaja: varapuheenjohtaja@taslo.fi

Sihteeri: sihteeri@taslo.fi

Rahastonhoitaja: rahastonhoitaja@taslo.fi

Tiedottaja: tiedottaja@taslo.fi

Tapahtumavastaavat: tapahtumavastaava@taslo.fi

Koulutuspoliittinen vastaava: kopovastaava@taslo.fi

Hyvinvointivastaava: hyvinvointivastaava@taslo.fi

Päätoimittaja: paatoimittaja@taslo.fi

SML-edustaja: sml-edustaja@taslo.fi

Opiskelijainfo: opiskelijainfo@taslo.fi